SRI LANKA DMC Walkers Tours

Zapraszamy do współpracy z renomowanym DMC Walkers Tours Sri Lanka, które reprezentujemy na polskim rynku.
Jako część John Keells Holdings PLC (JKH), największego koncernu na Sri Lance, Walkers Tours jest symbolem niezawodności, profesjonalizmu i doskonałości.

OFERTA MICE NA SRI LANCE

Z racji swojego położenia na południowym krańcu Półwyspu Indyjskiego Sri Lanka określana jest mianem Perły Oceanu Indyjskiego. W historii pisanej przez ponad tysiąc lat podróżnicy z całego świata trafiali na Sri Lankę lub dokonywali przypadkowego, radosnego odkrycia. W rezultacie ta Rajska Wyspa została również nazwana SERENDIB, od słowa serendypity, które oznacza „dokonywanie przypadkowego, szczęśliwego odkrycia”.

W bardziej współczesnych czasach strategiczne położenie Sri Lanki (lub Cejlonu) stało się magnesem przyciągającym podróżujących do odwiedzenia Sri Lanki. Wyjątkowość Sri Lanki polega na tym, że ma swoją własną charakterystykę i oferuje ogromną różnorodność doświadczeń jak Indie, ale bez konieczności pokonywania ogromnych odległości.

Sri Lanka proponuje szeroką gamę ekologicznych ośrodków wakacyjnych z nowoczesnymi udogodnieniami konferencyjnymi w pięknych miejscach – co sprawia, że jest to idealna lokalizacja na wyjazdy firmowe oraz mniejsze spotkania o odmiennym charakterze. Dodatkowo, z ośmioma obiektami światowego dziedzictwa UNESCO i 14 parkami narodowymi Sri Lanka oferuje ogrom możliwości organizacji spektakularnych, niezwykłych wydarzeń, także w zakresie CSR z jedyną w swoim rodzaju rodzimą przyrodą.

Dla organizatorów wydarzeń, Sri Lanka jest idealną destynacją dla turystyki MICE. Konferencje dla około 150 osób mogą łatwo zostać zorganizowane w stolicy, Kolombo, a jeśli chodzi o incentive, mniejsze grupy będą mogły cieszyć się programem, który obejmuje kilka miejsc i doświadczeń na wyspie.


Dopełnieniem oferty są hotele sieci Cinnamon Hotels & Resorts

Broszura do pobrania

Sieć założona w roku 2005
Łącznie 15 obiektów
3 hotele w Kolombo na Sri Lance
8 resortów w pozostałej części Sri Lanki
4 kurorty na Malediwach


🐘 Jeżeli interesuje Was lub Waszych klientów ten kierunek, skontaktujcie się z nami. Już niebawem zabierzemy Was na study tour.
🌺Sri Lanka nazywana Perłą Oceanu Indyjskiego oferuje malownicze krajobrazy, wyjątkową faunę, starożytne ruiny i kolonialne skarby. Wrażenia uzupełniają smaki tropikalnej kuchni, terapia ajurwedyjska i wiele więcej. To idealny kierunek na wyjazdy grupowe, luxury i MICE.


Mail: info@asiste.pl Tel: 539 333 203